İZMİR NARLIDERE TÜRKİYE MASTER YÜZME ŞAMPİYONASI 2019

İzmir Master Yüzme Türkiye Şampiyonası’nı geride bıraktık.

Yarışma günlüğü; yarışma öncesi ısınmalarda bolca atlayış ve dönüş çalışmayı hedeflemiştik. Cuma günü sabah seansı öncesinde hemen atlayış çalışmaya başladık. Böylelikle atlayış konusunu epeyce ilerlettik. Hava çok sıcaktı, öğle saatlerinde 38 derece kadar oluyordu. Havuzun tribünlerinde gölge alan olmaması tüm sporcuları ya havuz kenarındaki şemsiye altlarına ya da tribünün bir bölümündeki gölgeliğe hapsetti resmen. Ama her gün yaklaşık saat 11:00 gibi tatlı bir esinti bizi buldu. Sıcaktan biraz yorulduk ama yaz şampiyonalarının güzelliği de biraz bu.

Havuzun birçok eksiği vardı. Güzel yapılmış bir tesis yaşatılarak daha faydalı hale getirilebilir. Umarım öyle olur önümüzdeki zamanlarda.

Yarışmaya katılım öncekilere göre biraz daha düşüktü genel olarak. Rusya’dan ve Yunanistan’dan gelen birkaç yüzücü vardı.

Bizim ekip güzeldi. Kişisel yüzme gelişimini ve sporu yaşam boyu yapabilme bakış açısıyla yüzdüğümüz için madalyaların bir önemi yok. Ama yarışmaya katılmanın önemi ise çok büyük.

Sporcuların bu gelişimlerine zaman içerisinde tanık olmakta işin en güzel tarafı.

Yeni öğrenilen noktalarla, performans, gelişim, madalya ve eğlenceleriyle bir yarışmayı daha bitirmiş olduk. Yarışmanın yapılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Yarışmaya katılan sporcularım:

Ahmet Kırnaz
Aynur Çarıkçıoğlu
Barış Tabakoğlu
Bora Nalbant
Burak Ünal
Ceysun Candaş
Demet Gültekin
Deniz Şendil
Gürdal Çelik
Hilmi Kaynar
Necip Buğra Engin
Nihan Çömden
Ozan Bayram
Saygın Selçuk
Senem Zadeh
Serengül Engin
Umut Sönmez
Yunus Emre Aydın

Etiketler:

İletişim Formu

Tüm Hakları Saklıdır | e-Revizyon Dijital Medya