ONLINE ANTRENMAN DANIŞMANLIĞI

Yüzme ile ilgili bir amacınız varsa, kendinizi teknik ve dayanıklılık yönünden yüzmenizi iyileştirmek istiyorsanız bir planlama ve günlük programa ihtiyacınız olacak.

Antrenman programında en önemli nokta bir amaca hizmet etmesidir. Yaptığınız spora değer katmak, doğru yönlendirmeler almak isterseniz bir yol gösterici antrenöre ihtiyacınız olacaktır.

Birlikte antrenman yapma şansımız olmayan Türkiye'nin veya Dünya'nın her yerinden, her yüzme kondisyonunda yetişkin yüzücüye antrenman programı konusunda danışmanlık veriyorum. 

NASIL OLUYOR?

 • Başlamadan Önce Tanışalım

Başlamadan önce online veya telefonda bir görüşme yapıyoruz. Size sorularım oluyor ve spor, sağlık geçmişiniz hakkında bilgi alıyorum. Sonra sezon planlaması yapıp, hangi tarihlerde ne gibi durumlarla karşılacağımızı önden sizinle paylaşıyorum. Sezon planınızı hazırlıyorum. 

 • Her Pazartesi Antrenmanlar Sizde

Her Pazartesi günü içersinde haftalık yüzeceğiniz programları gönderiyorum. Su ve kara antrenmanları birbiriyle uyumlu olacak şekilde tasarlıyorum. Yani hem yüzme, hem de fonksiyonel antrenman programını almış oluyorsunuz. Fonksiyonel antrenman programınızı birlikte çalıştığımız kondisyonerimiz hazırlıyor. 

 • Bireysel Planlama ile Takım içindesiniz

Bireysel bir çalışma yapıyoruz. Fakat takımımızın tüm iletişim kanallarında olup tüm imkan ve olanaklarından faydalanıyorsunuz.

  • Antrenör-Sporcu ilişkisi

  Sporcu ve antrenörün birbirini anlaması ve ortak bir dil geliştirmesini önemsiyorum. Bu nedenle çok fazla geri bildirim istiyorum. 

  • Uzun Vadeli Planlama

  "Bir ayda filanca yarışa hazırlanacağım" yaklaşımından ziyade, teknik ve dayanıklılık yeterliliği kazanıp, adım adım ilerlememiz gerekli. Bu nedenle de uzun vadeli bir planlama yapmamız gerekli. 

  • Sezon Planlama

  Bir günlük antrenmanınızın ne olduğunun önemi sezonluk planınınız ile alakalıdır. Antrenmanın yüklemesini veya yüzerken dinlendirmesini iyi düzenlemek gerekir. Bunu hedefinize, amacınıza ve kişisel durumunuza göre ayarlıyorum.

  • Buluşma

  Eğer İstabul içerisindeyseniz ayda bir gün takım antrenmanlarına ücretsiz gelmenizi istiyorum. Onun dışında benden bire bir özel ders de satın alabilisiniz. İstanbul dışındaysanız da, yüzme videolarınızı istiyorum. 

  • Online Antrenman Avantajlı mıdır?

  Hiç programınız yoksa en ihtiyacınız olan şey, doğru planlama ve yönlendirmeleri danışacağınız bir kılavuza sahip oluyorsunuz. Sizinle benzer özelliklerde ve aynı heyecanı paylaşan bir takımın içerisinde oluyorsunuz. Mental hazırlık ve yönlendirmelere ihtiyaç duyduğunuzda antrenörünüz olarak yanınızda oluyorum. 

  • Online Antrenmanın Dezavantajı Var mıdır?

  Antrenör ile sporcunun aynı atmosferi soluması gerekir.. Fakat sağlık için spor yapıyorsanız ve bir yönlendirmeye ihtiyaç duyuyorsanız hiçbir dezavantajı yoktur. Bulunduğunuz yerde yüzen bir takım veya antrenör varsa ilk önce oraları denemenizi tavsiye ederim. Eğer böyle bir imkanınız yoksa bana danışmanlık için ulaşabilirsiniz.

  Benim verdiğim bu programların amacı, bir antrenör yönlendirmesi ile çalışıp, bir ekibin içerisinde olmak isteyen sporcular içindir. Her zaman ilk adımınız bir antrenör gözetiminde ve mümkünse takımla yüzmek olmalıdır.

  • Sadece yüzme antrenmanları mı?

  Ana branşlarım Yüzme ve Fonksiyonel Antrenman olduğu için sadece ikisinde çalışmaktayım. Online çalışma için uygunluğunuz yoksa size yönlendirmeler yapmaktayım. 

  İlk amacımız, her zaman doğru ve bilinçli spor hayatınızın olması...

  Galeri

  İletişim Formu

  Tüm Hakları Saklıdır | e-Revizyon Dijital Medya